Dallas bo naslednjič gostil moštvo Portland Trail Blazers, tekma bo v noči na sredo po slovenskem času, ko bo Miami Heat Gorana Dragića, ki zaradi težav s kolenom ne igra, pomeril moči z Orlandom.

Dvakratni zaporedni zmagovalci lige zadnjih dveh sezon, igralci Golden State, so v olimpijskem mestu iz leta 1996 prekinili niz šestih porazov v gosteh in zmagali šele četrtič na zadnjih desetih tekmah. Curry je zbral 30 točk, Durant 28, Thompson pa 27. Curry je samo v prvi četrtini dosegel 18 točk, več kot celotno moštvo gostiteljev (17), tako da so Warriors ob polčasu vodili z 61:47 in kasneje tudi s 24 točkami prednosti.

Atlanta, John Collins je bil prvi strelec domačih s 24 točkami, tako ni imela nobenih možnosti za zmago. Trae Young, ki je tretji strelec med novinci lige s povprečjem 15,6 na tekmo, je dodal 20 točk, vendar je izgubil sedem žog in zgrešil vseh pet metov za tri točke.

Atlanta : Golden State